Завдання

Перевезти яхту з міста Гдиня (Польща) в порт Пінанг (Малайзія)

Особливості

Габаритні розміри яхти не дозволяли використовувати для перевезення стандартне контейнерне обладнання. Наявність в яхті дорогого устаткування і необхідність перевантажень на різні види транспорту створювали додаткові ризики. Клієнтом була поставлена ​​задача, яка включала повний комплекс супутніх послуг: митне оформлення в Польщі, автомобільне перевезення з міста Гдиня в порт Гданськ і подальшу відправку морським транспортом в порт Пінанг, митне очищення в країні прибуття, доставку з порту Пінанг в яхтову марину і спуск яхти на воду.

Рішення

Швидким і оптимальним маршрутом доставки була морська контейнерна перевезення в порт Пінанг (Малайзія), але сервісу з порту Гдині в порт Пінанг у морських ліній не було, тому вантаж був доставлений автопоїздом в найближчий порт Гданськ. Автоперевезення виконувалось низкорамним тралом на пневмопідвісці для виключення пошкодження яхти. У порту Гданськ яхта була перевантажена на платформу Flat Rack, і судном доставлена ​​в порт Пінанг, а потім на верф Batu Maung Dock Yard для спуску на воду.

Законодавство Малайзії строго регламентує спуск плавзасобів на воду, тому було отримано дозвіл на проведення даних робіт, після чого яхта була спущена на воду і відправилася в свій перший круїз.