ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

Чесність. Відкриті і чесні по відношенню один до одного, компанії, нашим партнерам, конкурентам і суспільству. Наші слова не розходяться з ділом.
Лідерство. Проявляємо ініціативу і прагнемо бути кращими у всьому, що робимо. Ставимо перед собою амбітні цілі і несемо особисту відповідальність за результат.

Взаємоповага і довіра. Довіряючи професіоналізму один одного разом вирішуємо складні завдання, допомагаємо колегам бути успішними.

Менталітет переможця. Позитивні і віримо в успіх, не боїмося труднощів і розвиваємо професійні компетенції для ефективного вирішення масштабних завдань

Генеральний директор

Основний актив компанії Garant Group – це згуртована команда професіоналів з високим ступенем відповідальності за вантаж Клієнта, діюча в єдиній системі координат, це колектив, який знаходиться у постійному прагненні покращити якість послуг, що гарантує нашим Клієнтам точність, своєчасність і відповідальний підхід до всіх етапів логістичного процесу.
З кожним з Клієнтів, будь то відома всьому світу компанія, або та, яка тільки починає свою діяльність організація, ми знаходимо взаємовигідні умови співпраці, враховуючи особливості та побажання Клієнтів і здійснюємо перевезення різних масштабів: від доставки збірних вантажів до перевезення судновими партіями.

Приєднуйтеся до наших успішних партнерів!

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Основна місія компанії Garant Group – сприяти конкурентоспроможності наших Клієнтів за рахунок надання якісного та доступного сервісу. Надані послуги є частиною бізнесу Клієнтів, тому зростання, збільшення обсягів і розширення ринків збуту Клієнтів сприяє зростанню і для нас.

Підвищуємо свій професіоналізм, впроваджуємо нові технології і покращуємо якість сервісу, що дозволяє нам скорочувати ризики і витрати на логістику наших партнерів, надаючи їм можливість відкривати і освоювати нові ринки збуту продукції, що сприяє збільшенню експортного потенціалу нашої країни і розвитку економіки.

ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ

По відношенню до Держави: Беремо активну участь у розвитку економіки України, соціальної стабільності і процвітанні. Робимо свій внесок у розвиток вітчизняних підприємств, впроваджуючи сучасні транспортно-логістичні та інформаційні технології, забезпечуючи конкурентоспроможні, надійні і своєчасні логістичні послуги Клієнтам, тим самим підвищуючи ефективність їх діяльності на світових ринках і сприяючи збільшенню експорту.

По відношенню до Клієнта: Перевершити очікування! Сприяємо розвитку бізнесу шляхом ефективної організації логістичних послуг на довгостроковій основі.

По відношенню до Партнерів: Вибудовуємо взаємовигідні довгострокові зв’язки, дотримуючись етики ділових відносин, несемо спільну відповідальність за організацію процесу.

По відношенню до Персоналу: Надаємо умови для ефективної роботи, а також можливості для професійного та особистісного зростання, самореалізації.