Поширені запитання

Максимальна вантажопідйомність 20 та 40 фт. контейнерів – 28400кг. Але для перевезення даного тоннажу автотранспортом потрібно враховувати можливість розташування вантажу з урахуванням технічних характеристик автопоїзда, щоб запобігти перевантаженню на дорожнє полотно.

Для розрахунку вартості вантажоперевезення зверніться до наших спеціалістів за телефонами +38 (044) 337-71-55; +38 (067) 337-71-55; +38 (050) 337-71-55 або надішліть заявку на електронну пошту info@garantgroup.com.ua

Існують різні способи скоротити вартість, не збільшуючи ризики пошкодження та втрати вантажу. Залежно від маршруту, характеристик вантажу, об’єму та тоннажу ми розрахуємо та запропонуємо оптимальний варіант перевезення саме для Вас.

Ми підберемо індивідуальну програму страхування кожного перевезення, щоб покрити всі ризики та скоротити витрати на страховку.

Наша відповідальність застрахована у компанії Allianz.

Вартість перевезення розраховується з кожним клієнтом індивідуально. Для цього потрібно врахувати наступні параметри:

 

  • вага та об`єм вантажу;
  • маршрут;
  • необхідність оформлення митних документів;
  • характеристики вантажу;
  • вартість страхування вантажу.

Ми маємо гнучкі умови оплати, які узгоджуються індивідуально залежно від специфіки та регулярності перевезень.

Так можете. Наш автопарк оснащений найсучаснішими системами навігації. Також застосовувані GPS – трекери дозволять відстежувати вантаж у будь-якій точці світу.