Залізничні перевезення

Міжнародні залізничні вантажоперевезення

Розвинена мережа залізниць України дозволяє здійснювати прямі вантажні залізничні перевезення в Росiю, Білорусь, Румунію, Молдову, Польщу, Словаччину та Угорщину. Більш того, наші залізничні мережі є складовою частиною загальноєвропейської залізниці, що дозволяє нам здійснювати залізничне сполучення в різні країни Європи і Азії. Так, наприклад, залізничні перевезення з Китаю, настільки затребувані в даний час, стають більш доступними.

Залізничні перевезення в критих вагонах і напіввагонах

Розвиток функціональності залізничних вантажоперевезень базується на різних типах застосовуваних вагонів, а також на розвитку залізничної інфраструктури.

На даний момент різна ширина колії українських та європейських залізниць ускладнює пряме перевезення вантажів. Однак розвиток технології перевантаження, а також використання універсальних контейнерів для різних типів вантажів дозволяє скоротити терміни і вартість вантажоперевезення. Націленість на інновації та забезпечення повного контролю під час перевезення дозволило компанії Garant Group зарекомендувати себе як надійного і відповідального експедитора в сфері залізничного транспорту.

Залізничне перевезення підходить для всіх видів вантажів: сипучих, генеральних, наливних, небезпечних або негабаритних. Така гнучкість забезпечується широким вибором типів вагонів, серед яких криті вагони і напіввагони, рефрижератори, цистерни тощо. Численні прикордонні і внутрішні термінали дозволяють використовувати рейковий транспорт в комбінуванні з автомобільним. Дана схема можлива шляхом перевалки вантажу, при цьому процес ретельно контролюється нашими фахівцями. Правильно сплановані мультимодальні перевезення дозволять зробити маршрут оптимальним з точки зору як термінів транспортування, так і вартості перевезення.

При використанні послуг компанії Garant Group Ви можете відправляти і отримувати Ваші вантажі з Європи, СНД, , Азії і т.д. Маючи великий досвід організації залізничних перевезень, наші логісти надають наступний комплекс послуг:

  • залізничні перевезення будь-якого вантажу, а також контейнерів;
  • накопичення партій вантажу для відправки;
  • залізничні перевезення великогабаритних вантажів і техніки з використанням залізничних платформ;
  • перевезення небезпечних вантажів;
  • оформлення транспортної документації, контроль місцезнаходження і стану вантажу;
  • страхування вантажу;
  • з/д експедирування.

Довіряючи нам свій вантаж, Ви можете бути впевнені в його збереженні та безпеці, адже ми високо цінуємо довіру наших Клієнтів і прикладаємо всіх зусиль для формування довгострокових партнерських відносин.