Залізничні перевезення

Міжнародні залізничні вантажоперевезення

Розвинута мережа залізниць України дозволяє здійснювати прямі вантажні залізничні перевезення в Білорусь, Румунію, Молдову, Польщу, Словаччину та Угорщину. Більш того, наші залізничні мережі є складовою частиною загальноєвропейської залізниці, що дозволяє нам здійснювати залізничні сполучення в різні країни Європи і Азії.

Залізничні перевезення в критих вагонах і напіввагонах

Розвиток функціональності залізничних перевезень засноване на різних типах вагонів, що використовуються, а також розвитку залізничної інфраструктури.

На даний момент різна ширина колії українських та європейських залізниць ускладнює пряме перевезення вантажів. Однак розвиток технологій перевантаження, а також використання універсальних контейнерів для різних типів вантажів дозволяє скоротити терміни і вартість вантажоперевезення. Націленість на інновації та забезпечення повного контролю усього шляху прямування дозволило компанії Garant Group зарекомендувати себе як надійного і відповідального експедитора в сфері залізничного транспорту.

Залізничні перевезення підходять абсолютно для всіх видів вантажів, сипучих, генеральних, наливних, небезпечних або негабаритних. Таку гнучкість забезпечує широкий вибір типів вагонів, серед яких криті вагони і напіввагони, рефрижератори, цистерни тощо. Численні прикордонні і внутрішні термінали дозволяють використовувати рейковий транспорт в комбінуванні з автомобільним шляхом перевалки вантажу, яку ретельно контролюють наші фахівці. Правильно сплановані мультимодальні перевезення дозволять оптимізувати маршрут з точки зору ціни і термінів доставки.

При використанні послуг компанії Garant Group Ви можете відправляти і отримувати Ваші вантажі з різних напрямків – Європи, СНД, Росії, Прибалтики, Китаю, Азії і т.д. Маючи великий досвід організації залізничних перевезень, наші логісти надають наступний комплекс послуг:

  • залізничні перевезення будь-якого вантажу, а також контейнерів
  • накопичення партій вантажу для відправки
  • залізничні перевезення великогабаритних вантажів і техніки з використанням залізничних платформ
  • перевезення небезпечних вантажів
  • оформлення транспортної документації та контроль місцезнаходження і стану вантажу
  • страхування вантажу
  • залізничне експедирування

Довіряючи нам свій вантаж, Ви можете бути впевнені в його безпеці, адже ми високо цінуємо довіру наших Клієнтів і прикладаємо максимум зусиль для формування довгострокових партнерських відносин.