Внутрішньопортове експедирування

Експедиція вантажів в портах України

Внутрішньопортове експедирування є досить складним комплексом послуг, які вимагають максимальної зосередженості і великого досвіду. Фахівці компанії Garant Group за роки роботи змогли не тільки розвинути свої компетенції в даній сфері, але й налагодити тісні робочі відносини з портовими і митними службами. Накопичена база знань, постійний моніторинг законодавства, і формування послідовної методики роботи дозволяє нам оптимізувати абсолютно всі процеси експедирування вантажів в портах.

Внутрішньопортове експедирування вантажів при міжнародних перевезеннях вантажів

Останнім часом тривалість оформлення вантажу в портах України значно збільшилася. Це пов’язано з підвищенням рівня контролю вантажу митними службами України, правоохоронними органами, прокуратурою і т.д. Частота оглядів, зважувань або сканування вантажів в різних портах може доходити до 90%, що несе певні фінансові ризики для власника вантажу.

Експедитори компанії «Garant Group» працюють 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Метою нашої роботи є повний контроль, а також відстоювання прав та інтересів наших замовників в місцях оформлення вантажів. Наш сервіс включає в себе повний комплекс експедиції і складається з таких послуг:

  • оформлення вантажів всіх видів митного режиму (імпорт, експорт, транзит і т.д.)
  • оформлення в порту навалювальних і генеральних вантажів, а також вантажів, що перевозяться в контейнерах
  • оформлення небезпечних вантажів згідно ADR і класифікатору ООН
  • забезпечення завантаження/розвантаження на борт судна
  • організація зберігання вантажу на складських площах порту з охороною
  • оформлення документації на вантаж відповідно до законодавства України та правил, встановлених в порту
  • перевалка вантажів на різні види транспорту або для проходження різних партій вантажу в адреси кількох одержувачів, а також стафірування в контейнери
  • проведення відбору проб вантажу з метою сертифікації (УкрСЕПРО, СЕС і т.д.), лабораторних досліджень (митна лабораторія) і для отримання відомостей про якість прибулих товарів, а також в залежності від вимог до вантажу проходження:

– санітарно-епідеміологічного контролю

– ветеринарно-санітарного контролю

– фітосанітарного контролю

– екологічного контролю

– радіологічного контролю

  • повний супровід проведення огляду та інших форм контролю митними та іншими органами з відеофіксацією і наданням звіту всього процесу.

Варто розуміти, що часто митні служби не знають специфіку вантажу, що перевозиться, тому не варто виключати і людський фактор. Так, в Одеському порту митними службами планувалося провести рентген – сканування партії фотопаперу, що призвело б до її негайного псування. Даний інцидент вдалося запобігти завдяки високій компетенції та правильним діям експедитора.

Наші фахівці володіють всіма необхідними акредитацією та регулярно проходять навчання в сучасній нормативної середовищі, адже саме компетентність представника замовника в порту дозволяє запобігти небажаним наслідкам.