Внутрішньопортове експедирування

Експедиція вантажів в портах України

Внутрішньопортове експедирування є досить складним комплексом послуг, який вимагає максимальної уваги і великого досвіду. Фахівці компанії Garant Group за час роботи змогли розвинути не тільки свої компетенції в даній сфері, а й налагодити тісні ділові відносини з портовими і митними службами. Накопичена база знань, моніторинг законодавства та формування послідовної методики роботи дозволяють нам оптимізувати абсолютно всі процеси експедирування вантажів в портах.

Внутрішньопортове експедирування вантажів при міжнародних перевезеннях вантажів

Останнім часом рівень контролю вантажу з боку митних служб України, правоохоронних органів та інших державних установ підвищився. У зв’язку з цим тривалість оформлення документів для перевезення в портах України значно збільшилася. Частота оглядів, зважувань або сканування вантажів в різних портах може доходити до 90% від обсягу перевезень вантажів,  що несе певні фінансові ризики для вантажовласника.

Експедитори компанії Garant Group працюють 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Метою нашої роботи є повний контроль, а також відстоювання прав та інтересів наших Клієнтів в місцях оформлення вантажів. Наш сервіс включає в себе повний комплекс експедиції і складається з наступних послуг:

  • оформлення вантажів усіх видів митного режиму (імпорт, експорт, транзит і т.д.);
  • оформлення насипних і генеральних вантажів, а також вантажів, що перевозяться в контейнерах;
  • оформлення небезпечних вантажів згідно ADR і класифікатору ООН;
  • забезпечення завантаження / розвантаження на борт судна;
  • організація зберігання вантажу на складських площах порту, що охороняються;
  • оформлення документації на вантаж, що перевозиться відповідно до законодавства України та правил, встановлених в порту;
  • перевалка вантажів на різні види транспорту з метою відправки окремо взятих партій кільком одержувачам, а також стафiрування в контейнери;
  • проведення відбору проб вантажу з метою сертифікації, лабораторних досліджень (митна лабораторія) і для отримання відомостей про якість товарів, що надійшли, а також залежно від вимог до вантажу проходження таких видів контролю як:

– санітарно-епідеміологічний;

– ветеринарно-санітарний;

– фітосанітарний;

– екологічний;

– радіологічний.

  • повний супровід проведення огляду, а також інших форм контролю митними та іншими органами з відеофіксацією процесу для подальшого надання Клієнту відеозвіту.

Варто розуміти, що часто митні служби не знають про специфіку вантажу, що перевозиться, тому не варто виключати і людський фактор. Так, в одному з українських портів митними службами планувалося провести рентген-сканування партії фотопаперу, що призвело б до її негайного псування. Даного інциденту вдалося запобігти завдяки високій компетенції та правильним діям експедитора.

Наша компанія акредитована в митних органах, а співробітники регулярно проходять навчання з питань актуальної нормативно-правової бази, адже саме компетентність представника замовника в порту дозволяє запобігти небажаним ризикам.