Складська логістика

Складська логістика, надійні склади з гарантією безпечного зберігання

Складська логістика грає одну з ключових ролей в сучасному бізнесі, особливо у сфері торгівлі. Партнерські відносини між учасниками ринку передбачають необхідність не тільки у транспортуванні товарів, але і в їх зберіганні у відповідних умовах. Компанія Garant Group надає своїм Клієнтам складські послуги, використовуючи як власні інфраструктурні елементи, так і партнерські.

Складські рішення, що забезпечують конкурентні переваги

Використовуючи більш ніж 20 об’єктів складської інфраструктури в Україні, а також маючи в своєму розпорядженні понад 150 складських комплексів партнерів в Азії, Європі та Америці ми надаємо послуги якісного зберігання Ваших товарів на сучасних складах як критого, так і відкритого типу. Наші складські приміщення здатні прийняти будь-який вид транспорту з технологічної можливістю обробки всіх типів вантажів.

Досвідчений складський персонал здатний надати наступні послуги:

  • зберігання товарів на сучасних складах критого і відкритого типу;
  • пакування і перепакування вантажів, а також маркування;
  • вантажно-розвантажувальні роботи, стафiрування і перевалка вантажів;
  • формування комплексного звіту про стан вантажу (фотозвіт, підрахунок кількості, оцінка зовнішнього стану вантажу);
  • клімат-контроль і підбір умов для зберігання небезпечних видів вантажів;
  • цілодобова охорона, в тому числі і озброєна;
  • страхування відповідальності і ризиків.

Також ми готові надавати повну інформаційну підтримку у вигляді звітів про залишки і зберігання, звітів про статус товарів, а також спеціалізованих звітів відповідно до Ваших вимог.  До усіх складів вжито посилені заходи безпеки для цінних і дорогих вантажів.

Зберігання вантажів за допомогою нашої компанії дозволить Вам уникнути витрат на утримання власних складських приміщень. Ми беремо на себе повну відповідальність за зберігання Вашого товару. Вся робота проводиться якісно з дотриманням необхідних умов.