Складська логістика

Складська логістика, надійні склади з гарантією безпечного зберігання

Складська логістика займає одну з ключових ролей в сучасному бізнесі, особливо в сфері торгівлі. Партнерські відносини між учасниками ринку складаються з необхідності не тільки транспортування товарів, а й їх зберігання у відповідних умовах. Компанія Garant Group надає своїм Клієнтам складські послуги, використовуючи як свої інфраструктурні елементи, так і партнерські.

Складські рішення, що забезпечують конкурентні переваги

Використовуючи більш ніж 20 об’єктів складської інфраструктури в Україні, а також маючи в своєму розпорядженні більше 150 складськими комплексами партнерів в Азії, Європі та Америці, ми надаємо послуги якісного зберігання Ваших товарів на сучасних складах як критого, так і відкритого типу зберігання. Наші складські приміщення здатні прийняти будь-який вид транспорту з технологічної можливістю обробки всіх типів вантажів. Досвідчений складської персонал здатний забезпечити такі послуги як:

  • зберігання товарів на сучасних складах критого і відкритого типу
  • упаковка і перепакування вантажів, а також маркування
  • вантажно-розвантажувальні роботи, стафіровка і перевалка вантажів
  • формування комплексного звіту про стан вантажу (фотозвіт, підрахунок кількості, оцінка зовнішнього стану вантажу)
  • клімат-контроль і підбір умов для зберігання небезпечних видів вантажів
  • цілодобова охорона, в тому числі і озброєна
  • страхування відповідальності і ризиків

Також ми готові надавати повну інформаційну підтримку у вигляді звітів про залишки, звітів про статус товарів, а також спеціалізованих звітів у відповідності з Вашими вимогами. Всі склади забезпечені посиленими заходами безпеки для цінних і дорогих вантажів.

Зберігання вантажів за допомогою нашої компанії дозволить Вам уникнути витрат на утримання власних складських приміщень. Ми беремо на себе повну відповідальність за зберігання Вашого товару. Вся робота проводиться якісно і дбайливо з дотриманням необхідних умов.