Перевезення складних вантажів

Перевезення негабаритних, надважких і небезпечних вантажів

Перевезення складних вантажів вимагає злагодженої роботи професіоналів, як під час перевезення, так і в офісі, щоб успішно доставити вантаж до місця призначення. При перевезенні негабаритних вантажів необхідно чітке планування, концентрація і досвід. Водії повинні «бачити» набагато далі, ніж при звичайному вантажоперевезенні та завжди оцінювати потенційні перешкоди.

Професійні перевезення складного вантажу

Сучасна логістика не завжди піддається стандартизації. Іноді у наших Клієнтів виникає потреба в переміщенні надзвичайно складних вантажів, механізмів і конструкцій, а також небезпечних речовин, серед яких вибухонебезпечні, радіоактивні і токсичні матеріали. До складних вантажів також відноситься вантажі подвійного призначення, військова техніка та штучні вантажі, що вимагають додаткових або спеціальних заходів кріплення. До таких вантажів ми застосовуємо індивідуальний підхід, розробляючи комплекс заходів під кожен конкретний запит.

У кожній країні діють свої вимоги до вантажу, що перевозиться. Для організації перевезення складних вантажів необхідно знати як технічні, так і юридичні норми країн, через які проходить перевезення. Норми навантаження, законодавчі умови, експлуатаційні характеристики доріг – всі ці фактори без достатнього розуміння процесу можуть призвести до значних штрафів або зовсім конфіскації всього вантажу.

Компанія Garant Group за роки роботи сформувала команду професіоналів, що володіють компетенціями в перевезенні складних вантажів. Для Вас ми організуємо комплексну послугу, яка включає в себе:

  • підбір водія, який володіє відповідним досвідом в залежності від поставленого завдання
  • розробку оптимального маршруту, що включає як основні, так і другорядні дороги (в залежності від вантажу)
  • планування місць зупинок і дозаправки
  • оформлення необхідних документів на вантаж і узгодження перевезення з місцевою владою
  • підбір необхідного типу транспорту відповідного поставленому завданню
  • організацію маркування вантажу і установки додаткових елементів оповіщення
  • кріплення вантажу до рухомого складу
  • страхування вантажу і надання посиленої охорони
  • залучення, в разі необхідності, державних служб для супроводу вантажу
  • організацію перевантажень на різні типи транспорту в разі комбінованих перевезень

Даний комплекс послуг дозволяє безпечно перевозити складні вантажі як всередині країни, так і за її межі. Наші професійні співробітники візьмуть на себе всі організаційні питання, що дозволить Вам зосередиться на інших аспектах Вашого бізнесу.

Ми виконуємо складні завдання і пишаємося своїми «трофеями» в форматі успішно завершених складних перевезень. Нестандартні виклики формують унікальний галузевий досвід, який допомагає нам гарантувати якість наших послуг.