Перевезення складних вантажів

Перевезення негабаритних та складних вантажів

Для успішної доставки складних і негабаритних вантажів до місця призначення потрібно злагоджена робота професіоналів, як під час перевезення, так і в офісі. При перевезенні таких вантажів необхідно детальне планування, концентрація і досвід. Логісти повинні бути більш далекоглядними, ніж при звичайному вантажоперевезенню і завжди оцінювати потенційні ризики. Проектна робота над специфічними завданнями є надзвичайно складним процесом, який вимагає значного досвіду і взаємодії співробітників різних напрямків.

Негабаритні та складні вантажі можуть являти собою різні механізми, мобільну та стаціонарну техніку, деталі та агрегати різних комплектацій і призначень. До складних вантажів також відноситься вантажі подвійного призначення, військова техніка та штучні вантажі, що вимагають спеціальних або додаткових мір кріплення. До таких вантажам ми застосовуємо індивідуальний підхід, розробляючи комплекс заходів під кожне конкретне перевезення.

У кожній країні діють свої вимоги до вантажу, що перевозиться. Для планування і організації перевезення складних вантажів необхідно знати, як технічні, так і юридичні норми країн, через які здійснюється перевезення. Слід враховувати норми навантаження, законодавчі вимоги та експлуатаційні характеристики доріг, тому що недостатнє розуміння всіх особливостей процесу може привести до значних штрафів або зовсім конфіскації всього вантажу.

Перевезення небезпечних вантажів

Іноді у наших Клієнтів виникає потреба в перевезенні небезпечних речовин, серед яких вибухонебезпечні, радіоактивні і токсичні матеріали. Втрата або пошкодження такого вантажу несе колосальні збитки, так як може нашкодити не тільки фінансовій стабільності вантажовласника, а й навколишньому середовищу.

Перевезення таких вантажів вимагає від перевізника наявності спеціальних дозволів, маркувань та спеціального обладнання. Виконання всіх цих вимог гарантує повне збереження вантажу і його захист від впливу навколишнього середовища. Митне оформлення небезпечних вантажів також має певну специфіку, розуміння якої необхідно для успішної організації імпортно-експортної діяльності.

Відповідальні перевезення цінних і дорогих вантажів

Необхідно відзначити, що до проектних завдань також відноситься перевезення особливо цінних, крихких і дорогих вантажів, які вимагають особливої ​​уваги або додаткових заходів щодо безпеки. До даних вантажів належать:

 • антикваріат
 • виставкові експонати
 • концепти і прототипи пристроїв і автомобілів
 • ювелірні прикраси
 • предмети розкоші
 • вироби з крихких матеріалів (скло, кришталь)
 • та інші

Для таких вантажів застосовуються особливі технології кріплення, розташування всередині кузова, а також, в разі необхідності, супровід озброєною охороною. Для особливо цінних експонатів і виставкових предметів формується окреме середовище, з дотриманням необхідного температурного режиму або достатнього рівня освітлення.

Компанія Garant Group за роки роботи сформувала команду професіоналів, що володіють компетенціями в перевезенні складних і дорогих вантажів. Для Вас ми організуємо комплексну послугу, яка включає в себе:

 • підбір водія, який володіє відповідним досвідом в залежності від поставленого завдання;
 • розробку оптимально безпечного маршруту слідування;
 • планування місць зупинки і дозаправки;
 • оформлення необхідних документів на вантаж і узгодження перевезення з контролюючими організаціями;
 • підбір необхідного транспортного засобу в залежності від характеристики вантажу і маршруту слідування;
 • організацію маркування вантажу і установки додаткових елементів оповіщення;
 • кріплення вантажу до рухомого складу;
 • страхування вантажу і надання збройної охорони;
 • залучення, в разі необхідності, державних служб для супроводу вантажу;
 • організацію перевантажень на різні види транспорту в разі застосування комбінованих перевезень.

Даний комплекс послуг дозволяє нам забезпечити повну безпеку перевезення складних вантажів як всередині країни, так і за її межами. Наші кваліфіковані співробітники візьмуть на себе всі організаційні питання, що дозволить Вам зосередитися на інших аспектах Вашого бізнесу.

Виконуючи проектні завдання наші логісти розвинули необхідні навички і знання, що дозволяє нам успішно організовувати складні перевезення. Нестандартні логістичні виклики формують унікальний галузевий досвід, який допомагає нам розвиватися і гарантувати високу якість наших послуг.