Перевезення складних вантажів

Перевезення негабаритних, надважких і небезпечних вантажів

Для успішної доставки вантажу до місця призначення перевезення складних вантажів вимагає злагодженої роботи професіоналів як на шляху прямування, так і в офісі. При перевезенні негабаритних вантажів необхідно чітке планування, концентрація і досвід. Логісти повинні бути більш далекоглядними, ніж при звичайному вантажоперевезенні та завжди оцінювати потенційні ризики.

Професійні перевезення складного вантажу

Сучасна логістика не завжди піддається стандартизації. Іноді у наших Клієнтів виникає потреба в переміщенні надзвичайно складних, часто негабаритних вантажів, механізмів і конструкцій, а також небезпечних речовин, серед яких вибухонебезпечні, радіоактивні і токсичні матеріали. У деяких випадках використовується перевезення вантажів автоцистернами. До складних вантажів також відносяться вантажі подвійного призначення, військова техніка та штучні вантажі, що вимагають спеціальних або додаткових мір кріплення. До таких вантажів ми застосовуємо індивідуальний підхід, розробляючи комплекс заходів під кожен конкретний запит.

У кожній країні діють свої вимоги до вантажу, що перевозиться. Для організації перевезення складних вантажів необхідно знати як технічні, так і юридичні норми країн, через які проходить перевезення. Норми навантаження, законодавчі умови, експлуатаційні характеристики доріг – всі ці фактори без достатнього розуміння процесу можуть призвести до значних штрафів або зовсім конфіскації всього вантажу.

Компанія Garant Group за роки роботи сформувала команду професіоналів, що володіють компетенціями в перевезенні складних вантажів. Для Вас ми організуємо комплексну послугу, яка включає в себе:

  • підбір водія, який володіє відповідним досвідом залежно від поставленого завдання;
  • розробку оптимального маршруту, що включає в залежності від вантажу як основні, так і другорядні дороги;
  • планування місць зупинки і дозаправки;
  • оформлення необхідних документів на вантаж і узгодження перевезення з місцевою владою;
  • підбір необхідного типу транспорту відповідно до поставленої задачі;
  • організацію маркування вантажу і установки додаткових елементів оповіщення;
  • кріплення вантажу до рухомого складу;
  • страхування вантажу і надання озброєної охорони;
  • залучення, в разі необхідності, державних служб для супроводу вантажу;
  • організацію перевантажень на різні види транспорту в разі застосування комбінованих перевезень.

Даний комплекс послуг дозволить безпечно перемістити складні вантажі як всередині країни, так і за її межами. Наші кваліфіковані співробітники візьмуть на себе всі організаційні питання, що дозволить Вам зосередитися на інших аспектах Вашого бізнесу.

Ми виконуємо складні завдання і пишаємося своїми «трофеями» у вигляді успішно завершених складних перевезень. Нестандартні логістичні виклики формують унікальний галузевий досвід, який допомагає нам розвиватися і гарантувати поліпшення якості наших послуг.