Мультимодальні вантажоперевезення

Перевезення морським, залізничним, авто та авіа транспортом

Мультимодальні вантажоперевезення – це оптимальний спосіб скорочення вартості транспортування вантажів за допомогою комбінування різних типів транспорту. Вибір оптимальних маршрутів є ключовим фактором в скороченні термінів доставки і вартості перевезення вантажів.

Ознаками мультимодального (інтермодального) перевезення є:

  • наявність одного оператора доставки вантажів від початкового до кінцевого пункту маршруту;
  • єдина наскрізна ставка фрахту;
  • єдина відповідальність за вантаж і виконання договору перевезення;
  • застосування декількох видів транспорту.

Мультимодальні перевезення з консолідацією вантажу

Garant Group є компанією з великим досвідом організації перевезень усіма видами транспорту. Це означає, що ми можемо організувати мультимодальне перевезення на високому рівні з повним комплексом додаткових послуг. Крім того, популярність такого виду перевезень і наявність партнерських складських приміщень в усіх провідних країнах світу дозволяє нам консолідувати невеликі вантажі, що дає додаткову економію коштів наших замовників.

При організації мультимодальних перевезень вантажів за межі країни (при експортно-імпортних операціях) істотного значення набувають особливості митних процедур оформлення, а також транспортне законодавство і комерційно-правові аспекти перевезень країн, по яких проходить маршрут прямування вантажу. Також не варто забувати, що сама специфіка мультимодальних вантажоперевезень передбачає комплекс вантажно-розвантажувальних робіт. Наш міжнародний відділ логістики і юристи ЗЕД знають всі юридичні аспекти тих країн, на території яких буде здійснюватися перевезення вантажу.

Варто розуміти, що без ретельного контролю перевалка вантажу іноді супроводжується його частковою втратою. Фахівці компанії Garant Group контролюють всі етапи пересування вантажів, не допускаючи їх кінцевої недостачі.

Залишилися питання? Просто зверніться до наших фахівців! Досвідчені логісти дадуть відповідь на всі Ваші питання і побудують оптимальний маршрут, що відповідає Вашим фінансовим ресурсам.