Мультимодальні вантажоперевезення

Перевезення морським, залізничним, авто та авіа транспортом

Мультимодальні вантажоперевезення – це оптимальний спосіб скорочення вартості транспортування вантажів за допомогою комбінування різних типів транспорту. Вибір оптимальних маршрутів є ключовим фактором в скороченні термінів доставки і вартості перевезення вантажів.

Ознаками мультимодального перевезення є:

  • наявність одного оператора доставки вантажів від початкового до кінцевого пункту маршруту
  • єдина ставка фрахту
  • єдина відповідальність за вантаж і виконання договору перевезення
Мультимодальні перевезення з консолідацією вантажу

Garant Group – компанія з великим досвідом організації перевезень усіма видами транспорту. Це означає, що ми можемо організувати мультимодальне перевезення для наших Клієнтів на високому рівні з повним комплексом додаткових послуг. Крім того, популярність такого виду перевезень і наявність партнерських складських приміщень в усіх провідних країнах світу дозволяє нам консолідувати невеликі вантажі, що дає додаткову економію коштів наших замовників.

При організації мультимодальних перевезень за межами країни (при експортно-імпортних операціях), істотне значення набуває митні процедури оформлення, а також транспортне законодавство і комерційно-правові аспекти перевезень в тих країнах, по яких проходить маршрут прямування вантажу. Також не варто забувати, що сама специфіка мультимодальних перевезень полягає у цілому комплекс вантажно-розвантажувальних робіт. Наш міжнародний відділ логістики і юристи ЗЕД знають всі юридичні аспекти тих країн в яких буде здійснюватися перевезення вантажу.

Варто розуміти, що без ретельного контролю, перевалка вантажу супроводжується його частковою втратою. Фахівці компанії Garant Group контролюють всі етапи пересування вантажів, не допускаючи їх кінцевої недостачі.

Залишилися питання? Просто зверніться до наших фахівців! Досвідчені логісти дадуть відповідь на всі Ваші питання і побудують оптимальний маршрут, який буде відповідати Вашому бюджету.