Морські перевезення

Міжнародні морські перевезення

Морські перевезення – найбільш економічний вид вантажоперевезень. Здатність покривати великі відстані, можливість перевезення  20 тисяч 20-футових контейнерів або до 400 тисяч тонн навалочного або генерального вантажу – все це дозволяє морському транспорту займати лідируючу позицію на ринку міжнародної логістики.

Міжнародні перевезення морем через порти Чорного та Азовського морів

Морські вантажоперевезення вигідні, перш за все, з фінансової точки зору, так як транспортування морем істотно нижче вартості перевезень іншими видами транспорту, а широкий вибір суден дозволяє транспортувати практично всі типи вантажів.

Свою діяльність в сфері морських перевезень компанія Garant Group сфокусувала на укладенні найбільш вигідних договорів з усіма контейнерними лініями, представленими в Україні. Це дозволяє нам не тільки підтримувати високий рівень сервісу, але і пропонувати найбільш конкурентні ставки на морський фрахт.

Наша компанія може організувати для Вас як контейнерне морське перевезення, так і зафрахтувати частину або ціле спеціалізоване судно  залежно від характеристики вантажу.

Даний комплекс послуг включає в себе:

  • організацію контейнерних або трампових перевезень;
  • перевезення сипучих, наливних, штучних, негабаритних вантажів;
  • внутрішньо портове експедирування, митне очищення і страхування фрахту;
  • надання комплексу логістичних послуг по мультимодальній схемі перевезення вантажів «від дверей до дверей»;
  • навантаження і стафiрування вантажів в контейнер, в тому числі збірних вантажів від декількох одержувачів або відправників;
  • накопичення суднових партій в порту і їх подальше перевезення.

Ми розуміємо, що Ваш вантаж має не тільки ціну, але і цінність. Тому компанія Garant Group зробила все, щоб, відправляючи свої вантажі, Ви не замислювалися про ризики розкрадання і були впевнені, що всі ризики мінімізовано. Використовуючи перевірені технічні та організаційні технології, ми гарантуємо безпеку перевезення та несемо повну фінансову відповідальність за вантажі, що доставляються.