Морські перевезення

Міжнародні морські перевезення

Морські перевезення – найбільш економічний вид вантажоперевезень. Здатні покривати великі відстані, величезні морські судна в змозі перевезти 13,5 тисяч 20-футових контейнерів або до 400 тисяч тонн навалочних або генеральних вантажів. Все це дозволяє морському транспорту займати лідируючу позицію на ринку міжнародної логістики.

Міжнародні перевезення морем через порти Чорного та Азовського морів

Морські вантажоперевезення вигідні, перш за все, з фінансової точки зору, так як транспортування морем, істотно нижче вартості перевезень іншими видами транспорту, а широкий вибір суден дозволяє перевозити морем практично всі типи вантажів.

Свою діяльність в сфері морських перевезень компанія Garant Group сфокусувала на досягнення максимальних компетенцій серед співробітників і укладанні найбільш вигідних договорів з усіма контейнерними лініями, представленими в Україні. Це дозволяє нам не тільки підтримувати високий рівень сервісу, але і пропонувати найбільш конкурентні ставки на морський фрахт.

Наша компанія може організувати для Вас як контейнерне морське перевезення, так і зафрахтувати частину або ціле спеціалізоване судно в залежності від характеристики вантажу.

Даний комплекс послуг включає в себе:

  • організація контейнерних або трампових перевезень
  • перевезення сипучих, наливних, штучних, негабаритних вантажів
  • внутрішньопортове експедирування, митне очищення і страхування фрахту
  • надання комплексу логістичних послуг по мультимодальній схемі перевезення вантажів «від дверей до дверей»
  • навантаження і стафіровка вантажів в контейнер, в тому числі збірних вантажів для декількох одержувачів або відправників
  • накопичення суднових партій в порту і їх подальше перевезення

Ми віддаємо собі звіт, що Ваш вантаж має не тільки ціну, але і цінність. Тому зробили все, щоб відправляючи Ваші вантажі, Ви не замислювалися про ризики розкрадання і були впевнені, що всі ризики мінімізовані. За допомогою перевірених технічних і організаційних технологій, ми гарантуємо безпеку і несемо повну фінансову відповідальність за вантажі.