Митно-брокерські послуги

Митні брокерські послуги оформлення вантажів

Будь-яка зовнішньоекономічна діяльність так чи інакше пов’язана з процесом митного оформлення вантажу. Під цим процесом розуміється досить складний комплекс заходів, помилки в якому неприпустимі, так як можуть привести до значної затримки вантажу або зовсім до його конфіскації. Все це ускладнюється ще й тим, що у кожної країни свої правила оформлення вантажу і проходження митних процедур.

Проходження митниці

Компанія Garant Group надає повний комплекс послуг з митного оформлення/декларування Ваших вантажів на території всієї України і за її межами. Десятирічний досвід і збудований бізнес-процес надання послуг дозволяє нам спрощувати і прискорювати митні процедури, а грамотне отримання і заповнення необхідних документів – гарантує безперешкодне проходження митних формальностей.

Досвідчені брокери компанії Garant Group надають комплексну послугу митного оформлення «під ключ» на прикордонних переходах і внутрішніх терміналах країни. Вона містить в собі:

  • підготовку всіх документів, необхідних для митного оформлення вантажу
  • попередній розрахунок митних витрат
  • заповнення вантажної митної декларації
  • підбір кодів товару в УКТ ЗЕД
  • консультування з профільних правових питань та зовнішньоекономічної діяльності в цілому
  • допомогу наших фахівців в отриманні різних ліцензій, сертифікатів та інших допоміжних документів на товар
  • митне оформлення вантажів в різних митних режимах
  • представлення інтересів Клієнта в митних дозвільних органах України

Крім того, наші фахівці візьмуть на себе спілкування з представниками митних органів у разі виникнення проблем, а також зроблять все для запобігання їм.

Підводячи підсумок, слід сказати, що компетентність брокера в різних митно-брокерських операціях надзвичайно важлива. Помилки в деклараціях, неправильний вибір коду товару, незнання законодавчих вимог може привести до оплати зайвих мит і зборів, що призводить до значних фінансових втрат з боку власника вантажу.