Митно-брокерські послуги

Митні брокерські послуги оформлення вантажів

Зовнішньоекономічна діяльність так чи інакше пов’язана з митним оформленням вантажу. Під цим процесом мається на увазі досить складний комплекс заходів, помилки в якому можуть привести до значної затримки вантажу або й зовсім до його конфіскації. Процедура ускладнюється ще й тим, що у кожної країни свої правила оформлення вантажу і проходження митних процедур.

Проходження митниці

Компанія Garant Group надає повний комплекс послуг з митного оформлення/декларування Ваших вантажів на території України та за її межами. Десятирічний досвід і коректно збудований бізнес-процес надання послуг дозволяють нам спрощувати і прискорювати проходження митних процедур, розуміння специфіки розмитнення в Україні допомагає вживати необхідних заходів в процесі роботи, а оперативне отримання і грамотне заповнення необхідних документів гарантують безперешкодне проходження митних формальностей.

У разі виникнення непередбачених обставин наші фахівці візьмуть на себе  функцію комунікації – і оперативно вирішать інцидент, паралельно з цим вживши заходів для подальшого недопущення подібних ситуацій.

Досвідчені митні брокери компанії Garant Group надають комплексну послугу митного оформлення «під ключ» на прикордонних переходах і внутрішніх терміналах країни, яка включає в себе:

  • підготовку документів, необхідних для митного оформлення вантажу;
  • попередній розрахунок митних витрат, тобто вартості розмитнення вантажу;
  • заповнення вантажної митної декларації;
  • підбір кодів товару в УКТ ЗЕД;
  • консультування з профільних питань і зовнішньоекономічної діяльності в цілому;
  • допомога фахівців в отриманні ліцензій, сертифікатів та інших допоміжних документів на товар;
  • оформлення вантажів в різних митних режимах;
  • представлення інтересів Клієнта в митних та інших державних дозвільних органах України.

Підсумовуючи, слід сказати, що компетентність брокера в різних митно-брокерських операціях надзвичайно важлива. Помилки в деклараціях, неправильний вибір коду товару, незнання актуальних законодавчих вимог можуть призвести до необхідності оплати додаткових мит та митних зборів, що спричинить значні фінансові втрати з боку власника вантажу.