Доставка збірних вантажів

Доставка збірних вантажів без додаткових фінансових витрат

Доставка збірного вантажу є надзвичайно затребуваною послугою в сучасному світі. Даний сервіс є особливо актуальним для Клієнтів, яким потрібно доставити невелику партію вантажу без необхідності фрахтування всього транспортного засобу. Як правило, подібним видом доставки користуються працівники малого і середнього бізнесу; також він є одним з найбільш затребуваних при доставці товарів в Україну із зарубіжних онлайн-магазинів.

Міжнародна доставка збірних вантажів від 50 кг до 10 тонн

У зв’язку з особливостями оформлення збірних вантажів у різних країнах виникає необхідність в наявності відповідного маркування на кожному окремому товарі, а також в складських приміщеннях для консолідації вантажу, тому технічно доставка збірних вантажів складніша, ніж організація переміщення єдиного вантажу (заповненого контейнера або транспортного засобу).

З метою оптимізації витрат Клієнтів компанія Garant Group має в своєму розпорядженні мережу власних, а також партнерських складських комплексів на території більшості країн світу, де і здійснюється консолідація будь-якого виду вантажу. На цих же складах, в разі необхідності, здійснюється упаковка та маркування товарів, що спрощує їх транспортування і відправку до кінцевого одержувача.

Основні види послуг, що надаються нашою компанією при перевезенні збірних вантажів:

  • комплектація товару на складі;
  • пакування та маркування вантажу;
  • оформлення необхідної документації для вивезення / ввезення;
  • страхування збірного вантажу;
  • доставка від «дверей до дверей».

Наша компанія здійснює перевезення збірних вантажів відносно невеликих габаритних розмірів (від 1 до 30 м3) і ваги (від 50 кг до 10 тонн. Це дозволяє українським компаніям успішно вести бізнес з китайськими, європейськими, турецькими, американськими, а також партнерами з інших країн.

Ми знаємо потреби наших Клієнтів, тому, залежно від Ваших фінансово-часових ресурсів, фахівці компанії підберуть найбільш оптимальний маршрут доставки і комбінацію видів транспорту. Наші послуги є частиною бізнесу Клієнтів, тому ми докладаємо всіх зусиль для поліпшення вже наявних послуг, а також розробляємо нові, адже збільшення обсягів виробництва і збуту наших Клієнтів – це, відповідно, і наш ріст. Постійно удосконалюючи свої технічні знання і покращуючи кадрові ресурси, ми прагнемо до того, щоб наша співпраця створювала ширші перспективи і нові конкурентні переваги для Вашого бізнесу на внутрішньому і зовнішньому ринках.