Доставка збірних вантажів

Доставка збірних вантажів без додаткових фінансових витрат

Доставка збірного вантажу є надзвичайно популярною послугою в сучасному світі бізнесу. Дана послуга затребувана тоді, коли Клієнту необхідно доставити невелику партію вантажу без необхідності фрахтувати весь контейнер або транспортний засіб повністю. Особливо це актуально в сфері малого та середнього бізнесу, а також при доставці товарів в Україну із зарубіжних онлайн-магазинів.

Міжнародна доставка збірних вантажів від 50 кг до 10 тонн

Технічно, організація перевезення збірних вантажів складніша, ніж доставка повного контейнера або транспортного засобу. Це пов’язано з тим, що принципи оформлення збірних вантажів в різних державах відрізняються, виникає необхідність в складських приміщеннях для консолідації вантажу, а також наявність відповідного маркування на кожному окремому товарі.

Для оптимізації витрат Клієнтів компанія Garant Group має в своєму розпорядженні мережу своїх, а також партнерських складських комплексів на території більшості країн світу, де здійснюється консолідація будь-якого виду вантажу. На цих же складах, ми, в разі необхідності здійснюємо упаковку і маркування товарів, що спрощує їх перевезення і відправку кінцевому одержувачу.

Основні види послуг, що надаються нашою компанією при перевезенні збірних вантажів:

  • комплектація товару на складі;
  • упаковка та маркування вантажу;
  • оформлення необхідної документації для вивезення/ввезення;
  • страхування збірного вантажу;
  • доставка від «дверей до дверей».

Наша компанія здійснює перевезення збірних вантажів відносно невеликих розмірів, від 1 до 30 кубічних метрів і вагою від 50 кг до 10 тонн. Це дозволяє українським компаніям успішно вести бізнес з китайськими, європейськими, турецькими, американськими та іншими партнерами. Ми знаємо потреби наших Клієнтів, тому фахівці компанії в залежності від Ваших тимчасових і фінансових побажань підберуть найбільш оптимальний маршрут і комбінацію видів транспорту.

Наші послуги є частиною бізнесу Клієнтів, тому ми щодня докладаємо зусиль щодо поліпшення вже наявних послуг і розробці нових, адже зростання та збільшення обсягів виробництва наших Клієнтів – це відповідно і наше зростання. Постійно удосконалюючи свої технічні та кадрові ресурси, ми прагнемо, щоб наша співпраця створила більш широкі перспективи і нові конкурентні переваги для Вашого бізнесу.