Карго доставка

Безпечна доставка вантажу “під ключ” з Китаю, Туреччини, США і Європи

Наша компанія розуміє перспективи співпраці українських підприємців і світових виробників. Тому для Вашої зручності ми розробили сервіс по доставці вантажів «під ключ» вагою від 50 кілограм.

Дана послуга дозволяє успішно закривати будь-які потреби наших Клієнтів, а саме: викупити товар у постачальника або з інтернет-магазину, перевірити його на працездатність з відео- і фото-фіксацією, оформити всі експортні та дозвільні документи в країні відправлення, застрахувати вантаж, організувати перевезення найбільш підходящим видом транспорту, провести митне очищення вантажу в Україні і доставити до дверей одержувача, щоб Ви в свою чергу могли повністю зосередитися на інших завданнях своєї справи.

Доставка будь-яким видом транспорту

Наша компанія має 10-річний досвід в організації послуг «карго» – доставки вантажів з Китаю, Європи, Туреччини та США, і це дозволяє нам підбирати найкращі рішення, з огляду на завдання наших Клієнтів.

Залежно від специфіки Вашого бізнесу, обсягу вантажу і термінів доставки, команда наших фахівців:

  • організує перевезення найбільш підходящим видом транспорту:

– автомобільним;

– морським;

– авіаційним;

– залізничним транспортом.

  • розробить маршрут, який поєднує в собі мінімальні ризики, фінансові та часові витрати.

ЦІНА НА КОМПЛЕКСНУ ДОСТАВКУ "ПІД КЛЮЧ"

Специфіка

Кожен вид транспорту має свої переваги, що дозволяє відповідати будь-яким запитам наших Клієнтів. Наприклад, доставка морем має найменшу вартість, однак транзитний час довше, ніж у іншого транспорту.

Абсолютно протилежний йому авіатранспорт, він дозволяє доставити вантаж значно швидше, але вартість буде вище. Такий тип перевезення ідеально підходить для транспортування цінних, малих, термінових і швидкопсувних вантажів.

Краще співвідношення ціни і транзитного часу має залізничний транспорт.

Митне оформлення вантажів

Митні брокери нашої компанії мають багаторічний досвід взаємодії з митними службами. Вони володіють усіма тонкощами митного оформлення вантажу, що дає можливість нашим Клієнтам отримати найкращі ціни і виключити затримки доставки.

Ми візьмемо на себе всі паперові процедури, а також отримаємо всі дозвільні і супутні документи, тим самим заощадимо Ваш час і гроші, надавши Вам максимально повний сервіс «під ключ» без вашої участі.

Складські послуги

Компанія Garant Group має широку мережу складів в Китаї, Європі, Туреччині і США. Це дає можливість при необхідності зберігати, переупаковувати і консолідувати вантажі. Крім цього, ми можемо самостійно забрати вантаж у постачальника або отримати його безпосередньо на нашому складі для подальшої відправки в Україну.

Розрахунок з контрагентом

Наша компанія може вести переговори з постачальником і здійснити оплату від Вашого імені, і неважливо працюєте Ви як приватна особа або СПД. Тільки уявіть, тепер не потрібно відкривати рахунки в іноземній валюті, контролювати курс і його конвертацію. Всі питання взаєморозрахунків наша компанія готова взяти на себе.

Перевірка товару і його упаковки

Співробітники компанії в Китаї і США:

  • перевірять цілісність упаковки і працездатність Ваших товарів;
  • при необхідності за запитом Клієнтів нададуть фото і відео-фіксацію вантажу;
  • зроблять підрахунок кількості товару, тому що доставити вантаж точно в строк і в необхідній кількості – наш прямий обов’язок.
Викуп товарів з інтернет-майданчиків

Знайшли потрібний товар на Aliexpress, Ebay або Amazon, але не довіряєте ризикованим службам доставки? Тоді зверніться до нас, адже компанія Garant Group може самостійно викупити товар і доставити його в потрібну Вам точку з мінімальними грошовими і тимчасовими витратами.

Наш сервіс перевірки товару перед відправкою дозволить Вам бути спокійними за достовірність вантажу і позбавить Вас від неприємних сюрпризів.

Ризики, пов’язані з доставкою вантажів з інших країн, досить великі. Щоб уникнути неприємних ситуацій, що стосуються перевезень, слід вибрати надійного партнера, який добре розуміє специфіку галузі і має всі необхідні компетенції. Правильно обраний партнер – гарантія того, що вантаж прибуде до Вас цілим і неушкодженим, в зазначений термін.