Безкоштовний логістичний аудит

Економічно обґрунтовані висновки

Запорука успішності будь-якого бізнесу – модернізація всіх робочих процесів зсередини компанії, викликана планомірними змінами. Як всім нам відомо, до 30% вартості будь-якої продукції складають витрати на логістику, тому правильно вибудувана логістика дозволяє оптимізувати такі витрати і зробити продукцію більш конкурентоспроможною на ринку, що дасть можливість Вашій компанії домогтися найкращого результату діяльності і отримати максимальний прибуток.

Від правильно організованої логістики в компанії залежить:

 • вартість продукту;
 • його наявність на складі;
 • доступність для кінцевого споживача;
 • безперебійне функціонування виробничого відділу;
 • робота торгових підрозділів.

Завдяки вивченню внутрішніх логістичних процесів компанія може визначити ефективність системи закупівлі і збуту. Для виявлення і усунення всіх тонких ланок і недоліків в організації та функціонуванні вашої логістичного ланцюга, а також для підвищення ефективності вашого бізнесу Ви можете замовити у нас безкоштовний логістичний аудит.

Garant Group в сфері логістики наполегливо працює вже більше 10 років, використовуючи при цьому наземний, морський і повітряний транспорт. За цей час висококваліфіковані співробітники компанії придбали і застосували на практиці безліч знань і навичок, працюючи в різних областях логістики.

Завдяки роботі з усіма видами перевезень, у нас склалося глибоке розуміння процесу з використанням різного транспорту, як при його комбінуванні, так і при його конкуренції. Це дає нашим фахівцям певні переваги перед вузьконаправленими компаніями, які можуть проводити оптимізацію лише окремих ланцюжків перевезення. Висока компетенція в митно-брокерських процедурах, фінансових і податкових операціях, а також розуміння експедиторського процесу в цілому дозволяє значно детальніше розглянути логістичні операції і довести їх до досконалості.

Грунтуючись на власному досвіді, ми можемо допомогти нашим Клієнтам у вирішенні нижчеперелічених питань:

 • аналіз і побудова ефективного логістичного ланцюга;
 • розробка та впровадження нових положень і стандартів в роботі логістики;
 • оптимізація частоти і обсягу закупівель;
 • впровадження більш вигідною системи доставки і переміщення вантажів;
 • створення системи контролю вантажу в процесі переміщення;
 • розробка та формування концепції логістики в структурі компанії;
 • допомога в оптимізації бізнес-процесів в області логістики.

При виконанні даної послуги ми укладаємо з Клієнтом договір про нерозголошення і гарантуємо повну конфіденційність усіх наданих нам даних, на основі яких буде проведено детальний аудит Вашої логістики. В результаті аудиту Клієнт отримує детальний звіт про поточний стан логістики і план по її оптимізації.

Для удосконалення роботи Вашого бізнесу наші співробітники розроблять найбільш вигідні логістичні ланцюжки і приведуть ряд обґрунтованих аргументів на користь застосування тих чи інших технологій в сфері доставки вантажів.