Автомобільні вантажоперевезення

Міжнародні автоперевезення, вантажні автомобільні перевезення

Автомобільні перевезення на сьогоднішній день є найбільш популярним видом доставки вантажів, що обумовлено такими факторами, як гнучкість в побудові маршруту і швидкість переміщення товарів. Такий вид доставки був, є і в найближчому майбутньому залишиться одним з найбільш затребуваних видів транспортних послуг, що дозволяє учасникам ринку реалізовувати більшість торгових угод.

Компанія Garant Group починала свій шлях у 2007 році як транспортне підприємство. 10-річний практичний досвід дає нам можливість на високому рівні організовувати даний вид перевезень. Автопарк нашої компанії складається з сучасних автопоїздів, що відповідають нормам Євро 4, 5 та 6 під будь-які типи вантажів.

Вантажні автомобільні перевезення з гарантією безпеки

Ми завжди йдемо в ногу з часом, впроваджуючи нові технології, підлаштовуючись під реалії ринку і фактори, що впливають на якість сервісу. Однією з таких технологій є система – FleetSAFE. З її допомогою нам вдалося мінімізувати людський фактор і скоротити амортизаційні витрати на рухомий склад. У свою чергу це дозволило нам запропонувати Клієнтам найкращі умови співпраці на більш вигідних умовах, не знижуючи при цьому якості сервісу.

Всі перевезення, реалізовані компанією Garant Group, застраховані в одній з провідних страхових компаній Європи. Крім цього, за 10 років роботи ми сформували широку базу, що складається з більш ніж 5500 перевірених перевізників, яких ми ретельно підбирали на протязі всієї нашої діяльності. Під час тривалої співпраці з нами вони не раз підтвердили свою компетенцію та досвід.

Партнерські відносини з транспортними компаніями у всьому світу дозволяють нам забезпечувати вантажоперевезення різних вантажів в будь-яку країну. Негабаритні, збірні, небезпечні і режимні вантажі ми перевозимо по Україні, а також у всіх міжнародних напрямках.

Так само, ми організуємо для Вас такі супутні послуги:

  • оформлення митних формальностей в країнах відправлення/отримання вантажу і на прикордонних переходах;
  • консультація в юридичних питаннях ЗЕД;
  • страхування всіх ризиків, пов’язаних з перевезенням;
  • постійний моніторинг місцезнаходження вантажу;
  • додаткові засоби захисту вантажу, в тому числі і озброєна охорона.

Якість цих послуг доведено нашим багаторічним досвідом роботи в сфері логістики і бажанням задовольнити потреби наших Клієнтів.