Автомобільні вантажоперевезення

Міжнародні автоперевезення, вантажні автомобільні перевезення

На сьогоднішній день автомобільні перевезення є найбільш популярним видом доставки вантажів, що обумовлено такими факторами, як гнучкість в побудові маршруту і висока швидкість переміщення товарів. Такий вид доставки був, є і в найближчому майбутньому залишиться одним з найбільш затребуваних видів транспортних послуг, що дозволяє учасникам ринку реалізовувати більшість торгових угод.

Компанія Garant Group почала свій шлях у 2007 році як транспортне підприємство. 10-річний практичний досвід дає нам можливість на високому рівні організовувати автоперевезення по Україні, країнах СНД та Европi. Автопарк нашої компанії складається з сучасних автопоїздів, що відповідають стандартам Євро-4, Євро-5 і Євро-6.

Вантажні автомобільні перевезення з гарантією безпеки

Ми завжди йдемо в ногу з часом, впроваджуючи нові технології, підлаштовуючись під реалії ринку і фактори, що впливають на якість сервісу. Однією з таких технологій є система FleetSAFE. З її допомогою нам вдалося мінімізувати вплив людського фактору і скоротити амортизаційні витрати на рухомий склад, що, в свою чергу, дозволило запропонувати нашим Клієнтам найкращі умови співпраці, не знижуючи при цьому якість сервісу.

Всі перевезення, реалізовані компанією Garant Group, застраховано в одній з провідних страхових компаній Європи. Крім цього, за 10 років роботи нами сформовано велику базу постачальників транспортних послуг, яка включає в себе понад 5500 компетентних і досвідчених перевізників.

Партнерські відносини з транспортними компаніями по всьому світу дозволяють нам забезпечувати вантажоперевезення в будь-яку країну. Негабаритні, збірні, небезпечні і режимні – всі ці види вантажів ми перевозимо як по Україні, так і за всіма міжнародними напрямками.

Також ми організуємо для Вас такі супутні послуги, як:

  • оформлення митних формальностей в країнах відправлення/отримання вантажів і на прикордонних переходах;
  • консультація з юридичних питань ЗЕД;
  • страхування всіх ризиків, пов’язаних з перевезенням;
  • моніторинг місцезнаходження вантажу;
  • додаткові засоби захисту вантажу, в тому числі і озброєна охорона.

Якість послуг компанії Garant Group доведено успішним багаторічним досвідом роботи в сфері логістики, а також прагненням задовольнити потреби наших клієнтів.