Авіаперевезення

Міжнародні та внутрішні авіаперевезення

Авіаперевезення є найбільш швидким способом транспортування вантажів в будь-яку країну. Саме цей тип транспорту найбільш актуальний для дрібних, термінових, дорогих, а також швидкопсувних вантажів, де час грає основну роль. Це найкоротший і точно прогнозований термін доставки, можливість переміщення вантажу невеликими партіями, економія на складських приміщеннях, а також це шлях доставки в локації, до яких ускладнений доступ більш економічним видом транспорту.

Доставка вантажу авіаційним транспортом «зі складу на склад»

Компанія Garant Group, в прагненні забезпечити Клієнтів високим рівнем сервісу, уклала партнерські угоди з провідними авіалініями світу, які щодня здійснюють понад 40 000 вильотів і покривають всю земну кулю. Це дозволяє нам організувати перевезення вантажу в будь-яку точку світу незалежно від складності напрямку.

Досвід організації авіаперевезень дозволив компанії сформувати унікальний комплексний сервіс, який складається з таких послуг, як:

  • консультація фахівців по всіх етапах транспортування, а також оптимізація конкретної доставки
  • упаковка вантажу, що забезпечує оптимальні фінансові витрати і максимальне збереження вантажу при перевезенні
  • збір та оформлення митних документів під експорт, імпорт або транзит
  • страхування всіх ризиків і підбір індивідуального страхового плану
  • експедирування будь-яких типів вантажів
  • відстеження процесу перевезення та місцезнаходження вантажу, в тому числі і в разі комбінованого перевезення
  • консолідація вантажу в аеропорту

Наш комплекс послуг забезпечує доставку «від дверей до дверей» за участю декількох видів транспорту, що гарантує вибір найбільш оптимальних і швидких маршрутів руху вантажу.

Ми повністю орієнтуємося на Ваші вимоги і надаємо попередні розрахунки вартості послуг з урахуванням можливих додаткових витрат, митного оформлення та часу доставки. Наші фахівці дадуть відповідь на будь-які питання щодо авіаперевезення вантажів різного призначення і підберуть оптимальні варіанти. Дотримуючись конфіденційності, ми беремо на себе всю відповідальність за Ваш вантаж з моменту його завантаження до моменту передачі одержувачу.