Хто ми

Чесність – Ми відкриті і чесні по відношенню один до одного, до підприємства, наших партнерів, конкурентів та суспільства. Наші слова не розходяться з ділом.

Лідерство – Ми проявляємо ініціативу і прагнемо бути кращими у всьому, що робимо. Ми ставимо перед собою амбітні цілі і несемо особисту відповідальність за результат.
Взаємоповага і довіра – Ми поважаємо себе та інших, вирішуємо складні завдання разом, довіряючи професіоналізму один одного, і допомагаємо колегам бути успішними.

Менталітет переможця – Ми позитивні і віримо в успіх, не боїмося труднощів і розвиваємо професійні якості для ефективного вирішення масштабних завдань.

Ми не тільки розвиваємо свій бізнес, а ще й будуємо соціально орієнтовану компанію.

Генеральний директор

Основний актив компанії Garant Group – це наша згуртована команда професіоналів-однодумців з високим рівнем відповідальності за вантаж Клієнта як за свій власний, діюча в єдиній системі координат і в постійному прагненні поліпшити якість наших послуг, що гарантує нашим Клієнтам точність, своєчасність і відповідальний підхід до будь-якої частині процесу.

З кожним нашим Клієнтом, будь-то відомі всьому світу компанії або тільки починають свою діяльність організації, ми знаходимо взаємовигідні умови співпраці, враховуючи особливості та побажання по всіх видах вантажоперевезень від доставки збірних вантажів до перевезень судновими партіями.

Приєднуйтеся до наших успішних партнерів!

Наша місія

Основна місія компанії Garant Group – це сприяння в конкурентоспроможності наших Клієнтів, за рахунок надання якісного та доступного сервісу. Наші послуги є частиною бізнесу Клієнтів, тому зростання, збільшення обсягів і розширення ринків збуту наших Клієнтів дає можливість зростати і нам.

Ми безперервно підвищуємо свій професіоналізм, впроваджуємо нові технології та покращуємо якість сервісу, що дозволяє нам скоротити ризики і оптимізувати витрати на логістику наших партнерів, надаючи їм можливість освоювати і відкривати нові ринки збуту продукції, що сприяє збільшенню експортного потенціалу нашої держави і розвитку економіки.

Наша філософія

По відношенню до Держави: Беремо активну участь у розвитку економіки України, її соціальної стабільності та процвітанню. Робимо свій внесок у розвиток вітчизняних підприємств, шляхом впровадження сучасних транспортно-логістичних та інформаційних технологій, забезпечуємо конкурентоспроможні, надійні і своєчасні логістичні послуги нашим Клієнтам, тим самим підвищуємо ефективність їх діяльності на світових ринках і сприяємо збільшенню експорту.

По відношенню до Клієнта: Перевершити очікування Клієнта! Сприяємо розвитку їх бізнесу шляхом ефективної організації логістичних послуг на довгостроковій основі.

По відношенню до Партнерів: Будуємо взаємовигідні довгострокові відносини, дотримуючись етики, несемо спільну відповідальність за організацію процесу.

По відношенню до Персоналу: Надаємо найкращі умови для ефективної роботи, а також можливості для професійного та особистісного росту, а також самореалізації.