НАШІ ПРИНЦИПИ

Чесність. Ми відкриті і чесні по відношенню один до одного, компанії, наших партнерів, конкурентів і суспільства. Наші слова не розходяться з ділом.

Лідерство. Ми проявляємо ініціативу і прагнемо бути кращими у всьому, що робимо. Ми ставимо перед собою високі цілі і несемо особисту відповідальність за результат.

Взаємоповага і довіра. Ми поважаємо себе та інших, довіряючи професіоналізму один одного разом вирішуємо складні завдання, допомагаємо колегам бути успішними.

Менталітет переможця. Ми позитивні і віримо в успіх, не боїмося труднощів і розвиваємо професійні компетенції для ефективного вирішення масштабних завдань.

Ми не тільки розвиваємо свій бізнес, а й є соціально орієнтованою компанією.

Генеральний директор

Основний актив компанії Garant Group – це згуртована команда професіоналів-однодумців з високим ступенем відповідальності за вантаж Клієнта, діюча в єдиній системі координат, це колектив, який знаходиться у постійному прагненні покращити якість послуг, що гарантує нашим Клієнтам точність, своєчасність і відповідальний підхід до будь-якої частини логістичного процесу.

З кожним з наших Клієнтів, будь-то відома всьому світу компанія або організація, що тільки починає свою діяльність, ми знаходимо взаємовигідні умови співпраці, враховуючи особливості та побажання по всіх видах вантажоперевезень, а також допомагаємо здійснити перевезення в різних масштабах: від доставки збірних вантажів до перевезень судновими партіями.

Приєднуйтеся до наших успішних партнерів!

Наша місія

Основна місія компанії Garant Group – це сприяння конкурентоспроможності наших Клієнтів за рахунок надання якісного та доступного сервісу. Наші послуги є частиною бізнесу Клієнтів, тому зростання, збільшення обсягів і розширення ринків збуту наших Клієнтів дає можливість зростання і для нас.

Ми безперервно підвищуємо свій професіоналізм, впроваджуємо нові технології і покращуємо якість сервісу, що дозволяє нам скоротити ризики і оптимізувати витрати на логістику наших партнерів, надаючи їм можливість відкривати й освоювати нові ринки збуту продукції, що сприяє збільшенню експортного потенціалу нашої країни і розвитку економіки.

Наша філософія

По відношенню до Держави: Беремо активну участь у розвитку економіки України, соціальній стабільності і процвітанні. Робимо свій внесок у розвиток вітчизняних підприємств шляхом впровадження сучасних транспортно-логістичних та інформаційних технологій, забезпечуємо конкурентоспроможні, надійні і своєчасні логістичні послуги нашим Клієнтам, тим самим підвищуючи ефективність їх діяльності на світових ринках і сприяючи збільшенню експорту.

По відношенню до Клієнта: Перевершити очікування! Сприяємо розвитку бізнесу шляхом ефективної організації логістичних послуг на довгостроковій основі.

По відношенню до Партнерів: Вибудовуємо взаємовигідні довгострокові зв’язки, дотримуючись етики ділових відносин, несемо спільну відповідальність за організацію процесу.

По відношенню до Персоналу: Надаємо найкращі умови для ефективної роботи, а також можливості для професійного та особистісного зростання, самореалізації. Розвиваємо корпоративну культуру за «принципом сім’ї», що характеризується наявністю теплої, дружньої атмосфери всередині колективу; керівники відділів виступають в ролі наставників, до яких завжди можна звернутися за порадою.