Страхування

Основна наша задача – запобігти і мінімізувати всі можливі ризики, які можуть виникнути з вантажем під час перевезення, зберігання та оформлення. Але якщо виникла проблема вирішувати її потрібно за допомогою страхування. Страховка повинна бути не просто «парасолькою», а найпотужнішим щитом, що дозволяє запобігти найбільші небезпеки. На жаль, бажаючи скоротити витрати, в деяких компаніях часто намагаються заощадити на страхуванні. Дійсно, страхуватися від того, що навряд чи може статися навіть теоретично, не варто, тому ми підбираємо для кожного перевезення індивідуальну програму страхування.

Garant Group дбає про цілісність перевезених вантажів, тому в обов’язковому порядку страхує свою відповідальність перед Клієнтами. Збереження вантажу – наше першочергове завдання. Для його втілення у нас підписані договори з найкращими страховими компаніями України і Європи.

Висококваліфіковані співробітники нашої компанії підберуть індивідуальну програму страхування з кожного перевезення, яка дозволить запобігти всі ризики по відношенню до вантажу.

Ми пропонуємо:

  • персональний підхід до кожного замовника;
  • вигідні умови страхування;
  • допомога в підборі програми страхування.

Умови страхування вантажу підбираються на підставі багатьох чинників, таких як, характеристика вантажу, специфіка перевезення, вид транспорту і маршруту перевезення. З досвіду, набутого нашими фахівцями за роки роботи компанії, ми підкажемо якій страховій план підійде саме Вам, щоб мінімізувати всі ризики і скоротити витрати на страховку.

Страхування вантаж