Страхування

Наша основна задача – запобігти і мінімізувати всі можливі ризики, які можуть виникнути під час перевезення, зберігання та оформлення вантажу. Разом з тим можливі непередбачені ситуації, коли рішення проблеми відбувається за допомогою страхування. Бажаючи скоротити витрати, багато компаній заощаджують саме на статті витрат, пов’язаній зі страхуванням. Безумовно, страхуватися від того, що навряд чи може статися навіть теоретично, не варто, тому ми підбираємо для кожного перевезення правильну програму страхування.

Компанія Garant Group дбає про цілісність перевезених вантажів, тому в обов’язковому порядку страхує свою відповідальність перед Клієнтами. Збереження вантажу, що доставляється – наше першочергове завдання. Для його реалізації у нас підписані договори з найкращими страховими компаніями України і Європи.

Висококваліфіковані співробітники нашої компанії підберуть індивідуальну програму страхування по кожному перевезенню, яка дозволить запобігти ризикам відносно вантажу.

Ми пропонуємо:

  • персональний підхід до кожного замовника;
  • вигідні умови страхування;
  • допомогу в підборі програми страхування.

Умови страхування вантажу формуються на основі багатьох факторів, таких як характеристика вантажу, специфіка перевезення, вид використовуваного транспорту, маршрут перевезення. З досвіду, набутого нашими фахівцями за роки роботи компанії, ми підкажемо який страховий план підійде саме Вам, щоб мінімізувати всі ризики і скоротити витрати на страховку.

Страхування вантаж