Посилена охорона вантажу

Від надійності та своєчасності поставок залежить успіх будь-якого бізнесу. Транспортування елітних і дорогих вантажів вимагає особливої ​​уваги до перевезення з обов’язковим забезпеченням максимального рівня безпеки. Garant Group піклується про своїх Клієнтів, тому ставить безпеку товарів, що перевозяться, на перше місце.

У логістиці великою популярністю користується послуга «транспортного супроводу вантажів». Ми пропонуємо нашим Клієнтам використовувати даний сервіс, бо саме він виступає як додаткова гарантія безпечної та своєчасної доставки вантажів в повному обсязі.

Основне завдання нашої компанії – комплексний підхід у забезпеченні безпеки вантажоперевезень. Крім цього, ми:

  • розробляємо безпечний маршрут з урахуванням розташування поліцейських постів, автостоянок;
  • охороняємо Ваш вантаж на всіх етапах його пересування;
  • несемо матеріальну відповідальність за супроводжуваний вантаж;
  • маємо укладені договори з охоронними організаціями по всій території країни.

Для забезпечення безпечного транспортування подібних вантажів наша компанія уклала договори з охоронними підприємствами у всіх областях України. В арсеналі наших партнерів є сучасне спецобладнання, а їх співробітники мають високий професіоналізм в своїй справі. Тому навіть у випадках відсутності озброєного супроводу, оперативна група забезпечить швидке реагування при виникненні форс-мажорних ситуацій.

Дані заходи дозволяють швидко реагувати на будь-які не штатні ситуації, що істотно збільшує безпеку вантажоперевезень.

Перевезення дорогих вантажів виконується тільки висококваліфікованими водіями, які регулярно проходять інструктажі. Часу і місцю стоянок транспорту також приділяється особлива увага, так як за статистикою злочин в більшості випадків відбувається саме під час стоянок.

Будь-який довірений нам вантаж є для нас особливо цінним. Послуга посиленої охорони вантажу дає нашим Клієнтам 100% впевненість у цілісності вантажу. 10-річний досвід в організації перевезень дозволяє врахувати всі деталі безпечного транспортування Вашого вантажу!

Посилина охорона вантажу