Посилена охорона вантажу

Від надійності та своєчасності поставок залежить успіх будь-якого бізнесу. Транспортування елітних і дорогих вантажів потребує особливої ​​уваги з обов’язковим забезпеченням максимального рівня безпеки. Компанія Garant Group піклується про своїх Клієнтів, тому ставить безпеку товарів, що перевозяться, понад усе.

У логістиці великою популярністю користується послуга транспортного супроводу вантажів. Ми пропонуємо нашим Клієнтам використовувати даний сервіс, оскільки він виступає додатковою гарантією безпечної і своєчасної доставки вантажів в повному обсязі.

Основне завдання нашої компанії – комплексний підхід у забезпеченні безпеки вантажоперевезень. Крім цього ми:

  • розробляємо безпечний маршрут з урахуванням розташування поліцейських постів, автостоянок;
  • охороняємо Ваш вантаж на всіх етапах його транспортування;
  • несемо матеріальну відповідальність за супроводжуваний вантаж.

Для забезпечення безпечного транспортування особливо цінних вантажів наша компанія уклала договори з охоронними підприємствами в усіх областях України. В їх арсеналі наявне сучасне спецобладнання, а співробітники агентств мають високий рівень професійних знань і умінь, тому навіть у разі відсутності збройного супроводу група оперативного реагування забезпечить швидке рішення можливої ​​форс-мажорної ситуацій. Дані заходи дозволяють швидко реагувати на будь-які позаштатні ситуації, що істотно збільшує безпеку вантажоперевезень.

Перевезення дорогих вантажів виконується тільки професійними досвідченими водіями, які регулярно проходять інструктажі. Особлива увага при навчанні приділяється часу і місцю стоянки транспорту, тому що більшість випадків грабежу і розбійних нападів відбувається саме під час тривалої зупинки транспортного засобу.

Будь-який довірений нам вантаж є для нас особливо цінним, а 10-річний досвід в організації перевезень дозволяє врахувати всі деталі безпечного транспортування. Послуга посиленої охорони дає нашим Клієнтам 100% впевненість у цілості вантажу.

Посилина охорона вантажу