Конфіденційність

Конфіденційність при наданні послуг

Компанія Garant Group усвідомлює, що вся інформація, передана нам для організації послуг, є комерційною таємницею, і її розголошення може зашкодити діяльності Клієнта як в період співпраці, так і після нього. Таємниця комерційних операцій забезпечується високими стандартами зберігання інформації.

Всі співробітники компанії Garant Group проходять спеціалізовані тренінги щодо забезпечення інформаційної безпеки, після чого підписують договір про нерозголошення даних. Це дає гарантію збереження інформації всіх учасників процесу. Збір, накопичення і використання Ваших даних в компанії зведено до мінімуму, і потрібно виключно для:

  • виявлення галузевих особливостей;
  • надання першокласного логістичного сервісу;
  • врахування потреб Вашого бізнесу.

Доступ до інформації наших Клієнтів мають тільки уповноважені співробітники компанії, які безпосередньо працюють над вирішенням Вашого завдання. Ми не передаємо дані жодним організаціям крім тих, які беруть безпосередню участь в процесі надання послуг, а також відповідним державним органам у разі необхідності. При цьому дані передаються в тому обсязі, який необхідний для надання певної послуги.

Головними принципами роботи нашої компанії є:

  • суворе дотримання комерційної таємниці;
  • надання гарантій збереження всіх отриманих нами даних про угоди Клієнтів.

Зберігання інформації

Передача клієнтських даних відбувається тільки по захищених каналах зв’язку з використанням надійних сервісів обміну інформацією. Постійний моніторинг даних каналів зв’язку з боку співробітників служби безпеки компанії дозволяє нам попередити всі загрози витоку даних.

Вся комерційна інформація Клієнтів зберігається на захищених серверах, які перебувають в Німеччині з використанням SSH-ключів, SSL-шифрування і сучасних фаєрволів. Постійний аудит файлів і система виявлення вторгнень (IDS) дозволяє запобігти зміні або отриманню будь-якої інформації зовнішніми користувачами.

Конфиденциальность данных