Конфіденційність

Конфіденційність при наданні послуг

Компанія Garant Group розуміє, що вся інформація, передана нам для організації послуг, є комерційною таємницею і її розголошення може зашкодити діяльності Клієнта. Саме тому ми розробили ряд заходів щодо забезпечення конфіденційності всіх Ваших даних, як в період співпраці, так і після нього. Таємниця комерційних операцій забезпечується високими стандартами зберігання інформації.

Всі співробітники компанії Garant Group проходять спеціалізовані тренінги щодо забезпечення інформаційної безпеки, після чого підписують договір про нерозголошення даних. Це дає гарантію про збереження інформації усіх сторін-учасників. Збір, накопичення і використання Ваших даних в нашій компанії зведено до мінімуму, і потрібно виключно для:

  • виявлення галузевих особливостей;
  • надання першокласного логістичного сервісу;
  • врахування потреб Вашого бізнесу.

Доступ до інформації наших Клієнтів мають тільки уповноважені співробітники компанії, які безпосередньо працюють над вирішенням Вашим завданням. Ми не передаємо дані наших Клієнтів ніяким іншим організаціям крім тих, які беруть участь в процесі надання послуг, а також відповідним державним органам. При цьому дані передаються тільки в тому обсязі, який необхідний для надання послуги.

Головними принципами роботи нашої компанії є:

  • суворе дотримання комерційної таємниці;
  • надання гарантій збереження всіх отриманих нами даних про угоди наших Клієнтів.
Зберігання інформації

Передача клієнтських даних відбувається тільки по захищеним каналам зв’язку з використанням надійних сервісів обміну інформації. Постійний моніторинг таких каналів зв’язку з боку співробітників служби безпеки компанії дозволяють нам попередити всі загрози витоку даних.

Вся комерційна інформація Клієнтів зберігається на захищених серверах розташованих в Німеччині з використанням SSH-ключів, SSL-шифрування і сучасних фаєрволів. Постійний аудит файлів і система виявлення вторгнень (IDS) дозволяє запобігти зміни або отриманню будь-якої інформації зовнішніми користувачами.

Конфиденциальность данных