Безпека 24/7

Грузоперевозки являются достаточно трудоемким процессом, который объединяет в себе множество аспектов, связанных с логистическими операциями и клиентским сервисом. Новые вызовы рынка формируют необходимость внедрения новых инструментов в процесс управления грузоперевозкой и обеспечением ее безопасности.

Garant Group використовує інноваційні технології для відстеження переміщення транспортних засобів, щоб забезпечити максимальне збереження вантажів наших Клієнтів. 24 години на добу і 7 днів на тиждень Ваш персональний менеджер знаходиться на зв’язку і в будь-який момент готовий надати детальну інформацію про місцезнаходження і стан Вашого вантажу.

Мета нашої компанії – доставка вантажу Замовника в термін і в повній цілісності, тому ми використовуємо сучасні революційні технології телематики, завдяки яким ми вирішуємо низку завдань:

  • Забезпечення безпеки – в разі викрадення автотранспортного засобу наш співробітник зможе швидко визначити місце знаходження машини. При виникненні аварійної ситуації сигнал про лихо буде своєчасно переданий в службу порятунку через систему супутникового моніторингу.
  • Контроль графіка пересування вантажів – новітні технології дозволяють здійснювати цілодобовий моніторинг вантажу, який включає в себе автоматизований облік доставки товарів, спостереження за пересуванням по заданих маршрутах.
  • Моніторинг руху транспорту і вантажу дозволяє визначати координати авто, швидкість і напрямок його руху, а також дає можливість відстежити показники витрати палива і інші важливі параметри.
  • Систематичний аналіз статистики і регулярна оптимізація маршрутів – збір статистичних даних, таких як: пройдений маршрут, витрата палива, швидкісний режим, дозволяє визначити найкращий, безпечний і вигідний шлях транспортування вантажів.

Нові технології дозволяють відслідковувати вантажі незалежно від виду транспорту, на яких вони перевозяться. За кожним нашим клієнтом ми закріплюємо персонального менеджера, який контролює всі етапи перевезення і інформує Вас про місцезнаходження вантажу.

Для нас важливі абсолютно всі вантажі, тому ми намагаємося мінімізувати всі ризики, щоб наші Клієнти були впевнені, що їх вантаж знаходиться в надійних руках.

Безпека 24/7