Безпека 24/7

Вантажоперевезення є досить трудомістким процесом, який об’єднує в собі безліч аспектів, пов’язаних з логістичними операціями і урахуванням побажань Клієнта. Нові виклики ринку логістичних послуг формують необхідність впровадження інноваційних інструментів у процес управління і забезпечення безпеки вантажоперевезень.

Компанія Garant Group використовує прогресивні технології для відстеження руху транспортних засобів, щоб забезпечити максимальне збереження вантажів наших Клієнтів. 24 години на добу і 7 днів на тиждень Ваш персональний менеджер знаходиться на зв’язку, і в будь-який момент готовий надати детальну інформацію про місцезнаходження і стан Вашого вантажу.

Мета нашої компанії – доставка вантажу Замовника в термін і в повній цілісності, тому ми використовуємо революційні технології телематики, завдяки яким здійснюємо вирішення низки таких завдань як:

  • забезпечення безпеки. У разі викрадення автотранспортного засобу наш співробітник зможе швидко визначити місце розташування машини. При виникненні аварійної ситуації сигнал про інцидент буде своєчасно передано в службу порятунку через систему супутникового моніторингу;
  • контроль графіка пересування вантажів. Новітні технології дозволяють здійснювати цілодобовий моніторинг вантажу, який включає в себе автоматизований облік доставки товарів і спостереження за пересуванням по заданих маршрутах;
  • моніторинг руху транспорту і вантажу. Він дозволяє визначати координати авто, швидкість і напрямок його руху, а також дає можливість відстежити показники витрати палива й інші важливі параметри;
  • систематичний аналіз статистики і регулярна оптимізація маршрутів. Збір статистичних даних, таких як пройдений маршрут, витрата палива, швидкісний режим дозволяє визначити найбільш вигідний і безпечний шлях транспортування вантажів.

Нові технології дозволяють відслідковувати вантажі незалежно від виду транспорту, якими вони перевозяться. За кожним нашим клієнтом ми закріплюємо персонального менеджера, який контролює всі етапи перевезення та інформує Вас про місцезнаходження вантажу.

Для нас важливі усі вантажі, тому ми намагаємося мінімізувати усі ризики, щоб наші Клієнти були впевнені, що їх вантаж знаходиться в надійних руках.

Безпека 24/7