Про компанію

Основними напрямком діяльності компанії Garant Group є міжнародні вантажоперевезення, вантажоперевезення по Україні всіма видами транспорту, а також супутні послуги.

На сьогоднішній день наша компанія має 11-річний досвід організації транспортно-логістичних та супутніх послуг, і ефективно застосовує його на практиці. За роки роботи нам вдалося зарекомендувати себе надійним партнером і гарантом безпечних транспортувань вантажу в будь-яку точку світу. Практичний досвід організації перевезень усіма видами транспорту дозволяє нам вирішувати завдання будь-якого масштабу і надавати нашим Клієнтам високу якість послуг “під ключ”.

Наявність власного автопарку різної вантажопідйомності і спеціалізації задовольняє весь спектр потреб наших замовників у вантажоперевезеннях як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Також ми надаємо такі супутні послуги як підготовка документації, розрахунок з постачальниками, зберігання і консолідація товарів, митне очищення і страхування вантажів.

Ми беремо на себе повну відповідальність за збереження вантажу на всіх етапах перевезення і гарантуємо доставку в чітко встановлені терміни! Висококваліфіковані співробітники компанії завжди знаходять оптимальні рішення поставлених завдань за термінами і вартістю вантажоперевезення, що гарантує успіх і процвітання Вашого бізнесу!

11
 років
успішної роботи
150+
постійних клієнтів
30
000+
виконаних замовлень
1500+
побудованих логістичних ланцюгів
 
 
 
 
 

Наші переваги

Великий досвід складних і негабаритних вантажоперевезень по всьому світу

Забезпечуємо повну конфіденційність

Юридична і бухгалтерська безпека

Комплексне обслуговування під ключ

Дотримуємося заявлених термінів доставки

Широкий спектр логістичних послуг

Гарантуємо збереження вантажу

Контроль перевезення 24/7

Висока кваліфікація співробітників

Прямий сервіс без посередників

Використовуємо сучасні засоби захисту і контролю вантажу

Дякуємо за відгуки

Сергей Ершов
Сергей Ершов
ТМ Polimin

За время нашего сотрудничества компания «Гарант Групп» зарекомендовала себя, как команда квалифицированных специалистов, быстро реагирующих на изменение обстоятельств и находящих решения сложных вопросов.Выполняют свои обязательства и в полной мере подтверждают свою репутацию надежного и прогрессивного транспортно-логистического оператора.
ПОКАЗАТЬ ОРИГИНАЛ

Marjan Caikovsij
Marjan Caikovsij
BKW Polska

BKW Polska выражает глубокую и искреннюю благодарность компании «Гарант Групп» за качественную и своевременную доставку. В бизнесе важно иметь уверенность в том, что вы имеете дело с профессионалами. Мы уверены в вашей высокой экспертной оценке проводимых транспортных операций за пределами Украины, включая точную ориентацию в вопросах транспорта, хранения и перегрузки груза.
ПОКАЗАТЬ ОРИГИНАЛ

Денис Голец
Денис Голец
Эридон

Ответственный подход к работе и нацеленность на взаимовыгодное сотрудничество компании "Гарант Групп" позволили ей стать одним из наших стратегических партнеров. За длительное время сотрудничества, специалистам компании удалось оптимизировать множество наших логистических маршрутов, что и стало основой для дальнейшей совместной работы.
ПОКАЗАТЬ ОРИГИНАЛ

Головатий М. М.
Головатий М. М.
Еврогазгрупп

Среди других операторов рынка, предоставляющих услуги по перевозке взрывоопасных грузов, «Гарант Групп» привлекла нас высококвалифицированным персоналом, компетентным в работе со специфическими группами товаров, четким соблюдением правил безопасности при перевозках и прозрачностью всех процессов.
ПОКАЗАТЬ ОРИГИНАЛ

Канарчук А. В.
Канарчук А. В.
Комбінат Будіндустрії

ПАТ «Комбінат Будіндустрії» выражает благодарность сотрудникам «Garant Group» за плодотворное сотрудничество! Приемлемые ценовые условия, готовность отдела сервиса помочь в любой ситуации, наличие транспортных средств разной вместительности, удовлетворят самого требовательного заказчика.
ПОКАЗАТЬ ОРИГИНАЛ

Дякуємо за довіру