Про компанію

Основними напрямком діяльності компанії Garant Group є міжнародні вантажоперевезення, вантажоперевезення по Україні всіма видами транспорту, а також супутні послуги.

На сьогоднішній день наша компанія має 10-річний досвід організації транспортно-логістичних та супутніх послуг, і ефективно застосовує його на практиці. За роки роботи нам вдалося зарекомендувати себе надійним партнером і гарантом безпечних транспортувань вантажу в будь-яку точку світу. Практичний досвід організації перевезень усіма видами транспорту дозволяє нам вирішувати завдання будь-якого масштабу і надавати нашим Клієнтам високу якість послуг “під ключ”.

Наявність власного автопарку різної вантажопідйомності і спеціалізації задовольняє весь спектр потреб наших замовників у вантажоперевезеннях як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Також ми надаємо такі супутні послуги як підготовка документації, розрахунок з постачальниками, зберігання і консолідація товарів, митне очищення і страхування вантажів.

Ми беремо на себе повну відповідальність за збереження вантажу на всіх етапах перевезення і гарантуємо доставку в чітко встановлені терміни! Висококваліфіковані співробітники компанії завжди знаходять оптимальні рішення поставлених завдань за термінами і вартістю вантажоперевезення, що гарантує успіх і процвітання Вашого бізнесу!

11
 років
успішної роботи
500
постійних клієнтів
30
000+
виконаних замовлень
1000
побудованих логістичних ланцюгів
 
 
 
 
 

Наші переваги

Великий досвід складних і негабаритних вантажоперевезень по всьому світу

Забезпечуємо повну конфіденційність

Юридична і бухгалтерська безпека

Комплексне обслуговування під ключ

Дотримуємося заявлених термінів доставки

Широкий спектр логістичних послуг

Гарантуємо збереження вантажу

Контроль перевезення 24/7

Висока кваліфікація співробітників

Прямий сервіс без посередників

Використовуємо сучасні засоби захисту і контролю вантажу

Дякуємо за відгуки

Сергей Ершов
Сергей Ершов
ТМ Polimin

За время нашего сотрудничества компания «Гарант Групп» зарекомендовала себя, как команда квалифицированных специалистов, быстро реагирующих на изменение обстоятельств и находящих решения сложных вопросов.Выполняют свои обязательства и в полной мере подтверждают свою репутацию надежного и прогрессивного транспортно-логистического оператора.
Оригинал

Marjan Caikovsij
Marjan Caikovsij
BKW Polska

BKW Polska выражает глубокую и искреннюю благодарность компании «Гарант Групп» за качественную и своевременную доставку. В бизнесе важно иметь уверенность в том, что вы имеете дело с профессионалами. Мы уверены в вашей высокой экспертной оценке проводимых транспортных операций за пределами Украины, включая точную ориентацию в вопросах транспорта, хранения и перегрузки груза.
Оригинал

Головатий М. М.
Головатий М. М.
Еврогазгрупп

Среди других операторов рынка, предоставляющих услуги по перевозке взрывоопасных грузов, «Гарант Групп» привлекла нас высококвалифицированным персоналом, компетентным в работе со специфическими группами товаров, четким соблюдением правил безопасности при перевозках и прозрачностью всех процессов.
Оригинал

Канарчук А. В.
Канарчук А. В.
Комбінат Будіндустрії

ПАТ «Комбінат Будіндустрії» выражает благодарность сотрудникам «Garant Group» за плодотворное сотрудничество! Приемлемые ценовые условия, готовность отдела сервиса помочь в любой ситуации, наличие транспортных средств разной вместительности, удовлетворят самого требовательного заказчика.
Оригинал

Дякуємо за довіру