Про компанію

Основним напрямком діяльності компанії Garant Group є міжнародні і внутрішні перевезення вантажів всіма видами транспорту, а також супутні послуги.

На сьогоднішній день, наша компанія має 10 річний досвід в організації логістичних та супутніх послуг і вміє ефективно застосовувати його на практиці. За ці роки нам вдалося зарекомендувати себе надійним партнером і гарантом безпечних перевезень вантажу в будь-яку точку світу.

Практичний досвід організації перевезень усіма видами транспорту, дозволяє нам вирішувати завдання будь-якого масштабу і надавати нашим Клієнтам кращий сервіс “під ключ”.

Наявність власного автопарку різної вантажопідйомності і спеціалізації, задовольняє весь спектр потреб наших замовників у вантажоперевезеннях, як на міжнародному, так і на внутрішньому ринку.

Також ми надаємо супутні послуги нашим Клієнтам, включаючи підготовку документації, розрахунок з постачальниками, зберігання і консолідацію товарів, митне очищення та страхування вантажів.

Ми беремо на себе повну відповідальність на всіх етапах перевезення вантажу, гарантуючи повне збереження і доставку в чітко встановлені терміни! Висококваліфіковані співробітники компанії завжди знаходять оптимальні рішення поставлених завдань за термінами і вартістю вантажоперевезень, що гарантує успіх і процвітання Вашому бізнесу!

10
років
успішної роботи
500
постійних клієнтів
30
000+
виконаних замовлень
1000
побудованих логістичних ланцюгів

Наші переваги

Великий практичний досвід складних і негабаритних вантажоперевезень по всьому світу

Повна конфіденційність

Юридична і бухгалтерська безпека

Комплексне обслуговування під ключ

Дотримуємося заявлених термінів доставки

Широкий спектр логістичних послуг

Гарантуємо збереження вантажу

Цілодобовий контроль за ходом перевезення

Висока кваліфікація співробітників

Прямий сервіс без посередників

Використовуємо сучасні засоби захисту і контролю вантажу

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Наші клієнти